Prodajni predstavniki

Prodajni predstavniki OEV Osrednja Slovenija  - Ljubljana, Kranj, Novo mesto

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov

DAS - dodatni asortiman (Ljubljana in okolica + Gorenjska)

Tjaša Klemenc

041 701 322

tjasa.klemenc@petrol.si

DAS - dodatni asortiman (Ljubljana in okolica, Zasavje)

Nejc Medved

031 378 133

nejc.medved@petrol.si

DAS - dodatni asortiman (Dolenjska)

Tomaž Omahen

031 753 480

tomaz.omahen@petrol.si

Industrijska maziva (Ljubljana in okolica, Notranjska)

Aleksander Kamšek

041 790 703

aleksander.kamsek@petrol.si

Industrijska maziva (Gorenjska, Kamnik, Domžale, Radomlje, Vodice)

Jugoslav Grbić

041 745 028

jugoslav.grbic@petrol.si

Industrijska maziva (Dolenjska, Zasavje)

Igor Pancar

041 666 947

igor.pancar@petrol.si

Avtomotivi (Dolenjska, Notranjska)

Sebastian Kovačič

031 305 335

sebastian.kovacic@petrol.si

Avtomotivi (Ljubljana in okolica, Gorenjska, Zasavje)

Matej Požar

031 362 445

matej.pozar@petrol.si

Energenti + Elektrika (Ljubljana in okolica, Gorenjska)

Aljoša Zupančič

041 745 055

aljosa.zupancic@petrol.si

Pogonska goriva  PPK - Petrolove plačilne kartice (Dolenjska, Notranjska)

Samer Khalil

031 639 781

samer.khalil@petrol.si

Energenti + Elektrika (Dolenjska, Notranjska)

Simon Kozina

031 794 721

simon.kozina@petrol.si

Kemija (Ljubljana in okolica, Gorenjska, Primorska, Zasavje)

Rok Pirc

041 745 006

rok.pirc@petrol.si

Pogonska goriva  PPK - Petrolove plačilne kartice (Ljubljana in okolica)

Darko Ravnihar

041 342 447

darko.ravnihar@petrol.si

Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice (Gorenjska in delno Ljubljana)

Miha Kovačič

030 611 707

miha.kovacic@petrol.si

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov

DAS - dodatni asortiman

Damjan Cepak

041 627 308

damjan.cepak@petrol.si

Industrijska maziva

Roman Makuc

031 321 479

roman.makuc@petrol.si

Avtomotivi

Miran Slemič

041 666 969

miran.slemic@petrol.si

Energenti + Elektrika

Matjaž Trošt

041 760 664

matjaz.trost@petrol.si

Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice

Ivan Pipan

041 666 970

ivan.pipan@petrol.si

Kemija

Polonca Pibernik

040 313 286

polonca.pibernik@petrol.si

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov

Industrijska maziva - Maribor

Benjamin Rožman

031 333 706

benjamin.rozman@petrol.si

Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice - Maribor

Breda Merc

041 745 018

breda.merc@petrol.si

DAS - dodatni asortiman - Maribor

Mitja Jurič

041 695 122

mitja.juric@petrol.si

Industrijska maziva - Celje

Marko Erjavec

041 698 494

marko.erjavec@petrol.si

Avtomotivi - Maribor

Božo Fridrih

051 678 307

bozo.fridrih@petrol.si

Energenti ( KOEL,plin,elektrika,peleti ) - Celje

Žan Spolenak

041 745 017

zan.spolenak@petrol.si

Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice - Celje

Simon Bolte

030 611 737

simon.bolte@petrol.si

DAS - dodatni asortiman - Celje

Aleksander Mijatović

051 376 822

aleksander.mijatovic@petrol.si

Energenti ( KOEL,plin,elektrika,peleti ) - Maribor

Brane Perger

031 390 600

brane.perger@petrol.si

Avtomotivi - Celje

Marko Kirn

041 505 050

marko.kirn@petrol.si