Televizor Haier H65S80FUX QLED, 4K UHD, diagonala 165 cm
Blagovna št.: 337230
Blagovna znamka: Haier
Sprednji pogled QLED TV Haier z živahnimi barvami in skoraj brezrobim 65" zaslonom.
Haier TV – enostavno boljša izkušnja.
Preberite več
Spletna cena
Spletna akcijska cena
Veljavnost akcije:
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem:
Obroki s Petrol Pay Loyalty / Petrol klub plačilno kartico od:
Več o izdelku
Vstopite v svet vrhunskih vizualnih doživetij s televizorjem Haier H65S80FUX serije S80 in dvignite domačo zabavo na višjo raven. Televizor združuje 4K ločljivost ter napredno QLED tehnologijo, ki omogoča prikaz skoraj milijarde barv, HDR poskrbi za visok kontrast in dobro vidnost tudi pri močni svetlobi, frekvenca 60 Hz in tehnologija VRR pa zagotavljata gladko sliko brez trzanja – idealno za filme, šport in igre. Za pristno zvočno izkušnjo skrbijo Dolby Audio in dbx-TV, ki ustvarijo čist ter prostorski zvok. Z Google TV dobite pametna priporočila in dostop do aplikacij, širok nabor priključkov (4× HDMI 2.1, 2× USB) ter Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 in Google Assistant pa omogočajo hitro povezovanje in udobno upravljanje.
Več o televizorju Haier H65S80FUX:
  • Diagonala zaslona: 165 cm (65'')
  • Ločljivost zaslona: 3840 × 2160 (4K UHD)
  • Tip zaslona: QLED
  • HDR: DA
  • Osveževanje zaslona: 60 Hz
  • Tehnologije slike: VRR
  • SMART TV: Google TV
  • Zvok: Dolby Audio, dbx-TV
  • Priključki: 4 × HDMI 2.1, 2 × USB
  • Povezave:  Wi-Fi, Bluetooth 5.1
  • Energetski razred: F
Garancija: 2 leti
Kontakt proizvajalca
Candy Hoover Group S.r.l.
IT
Via Comolli 16
Brugherio
IT-20047
https://corporate.haier-europe.com/neposreden-stik-glede-varnosti-izdelkov/
Podrobnosti izdelka
Diagonala (v inčih):
65
Diagonala (v cm):
165
Ločljivost:
4K Ultra HD
Tip zaslona:
QLED
Frekvenca osveževanja:
60 Hz