Prodajni predstavniki

Prodajni predstavniki po območnih enotah:



Prodajni predstavniki OEV Osrednja Slovenija  - Ljubljana, Kranj, Novo mesto

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
DAS - dodatni asortiman (Ljubljana in okolica + Gorenjska) Tjaša Klemenc 041 701 322 tjasa.klemenc@petrol.si
DAS - dodatni asortiman (Ljubljana in okolica, Zasavje) Nejc Medved 031 378 133 nejc.medved@petrol.si
DAS - dodatni asortiman (Dolenjska) Tomaž Omahen 031 753 480 tomaz.omahen@petrol.si
Industrijska maziva (Ljubljana in okolica, Notranjska) Mitja Petrič 041 790 703 mitja.petric@petrol.si
Industrijska maziva (Gorenjska, Kamnik, Domžale, Radomlje, Vodice) Jugoslav Grbić 041 745 028 jugoslav.grbic@petrol.si
Industrijska maziva (Dolenjska, Zasavje) Igor Pancar 041 666 947 igor.pancar@petrol.si
Avtomotivi (Dolenjska, Notranjska) Sebastian Kovačič 031 305 335 sebastian.kovacic@petrol.si
Avtomotivi (Ljubljana in okolica, Gorenjska, Zasavje) Matej Požar 031 362 445 matej.pozar@petrol.si
Energenti + Elektrika (Ljubljana in okolica, Gorenjska) Aljoša Zupančič 041 745 055 aljosa.zupancic@petrol.si
Pogonska goriva  PPK - Petrolove plačilne kartice (Dolenjska, Notranjska) Samer Khalil 031 639 781 samer.khalil@petrol.si
Energenti + Elektrika (Dolenjska, Notranjska) Simon Kozina 031 794 721 simon.kozina@petrol.si
Kemija (Ljubljana in okolica, Gorenjska, Primorska, Zasavje) Matevž Justin 041 745 006 matevz.justin@petrol.si
Pogonska goriva  PPK - Petrolove plačilne kartice (Ljubljana in okolica) Darko Ravnihar 041 342 447 darko.ravnihar@petrol.si
Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice (Gorenjska in delno Ljubljana) Miha Kovačič 030 611 707 miha.kovacic@petrol.si

 


Prodajni predstavniki OEV Zahodna Slovenija - (Primorska)

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
DAS - dodatni asortiman Damjan Cepak 041 627 308 damjan.cepak@petrol.si
Industrijska maziva Roman Makuc 031 321 479 roman.makuc@petrol.si
Avtomotivi Miran Slemič 041 666 969 miran.slemic@petrol.si
Energenti + Elektrika Matjaž Trošt 041 760 664 matjaz.trost@petrol.si
Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice Ivan Pipan 041 666 970 ivan.pipan@petrol.si
Kemija Polonca Pibernik 040 313 286 polonca.pibernik@petrol.si

 


Prodajni predstavniki OEV Vzhodna Slovenija - (Maribor, Celje)

Prodajni predstavniki Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Industrijska maziva - Maribor Benjamin Rožman 031 333 706 benjamin.rozman@petrol.si
Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice - Maribor Breda Merc 041 745 018 breda.merc@petrol.si
DAS - dodatni asortiman - Maribor Mitja Jurič 041 695 122 mitja.juric@petrol.si
Industrijska maziva - Celje Marko Erjavec 041 698 494 marko.erjavec@petrol.si
Avtomotivi - Maribor Božo Fridrih 051 678 307 bozo.fridrih@petrol.si
Energenti ( KOEL,plin,elektrika,peleti ) - Celje Žan Spolenak 041 745 017 zan.spolenak@petrol.si
Pogonska goriva in PPK - Petrolove plačilne kartice - Celje Simon Bolte 030 611 737 simon.bolte@petrol.si
DAS - dodatni asortiman - Celje Mitja Jurič 041 695 122 mitja.juric@petrol.si
Kemija Sergej Strehar 051 306 719 sergej.strehar@petrol.si
Energenti ( KOEL,plin,elektrika,peleti ) - Maribor Brane Perger 031 390 600 brane.perger@petrol.si
 
Avtomotivi - Celje Marko Kirn 041 505 050 marko.kirn@petrol.si

 

Odstrani priponko

Največja dovoljena teža datoteke je 5MB.
Omogočeno je nalaganje datotek s končnicami *.png, *.jpg, *.gif in *.pdf.