Nagrajenci:

Petrol klub vrednostna kartica s 500 €

Polona Jerič j.polona@...

Petrol klub vrednostna kartica z 250 €

Sašo Trošt saso.trost@...

Petrol klub vrednostna kartica s 100 €

MARTIN KROPIVNIK martin.kropivnik@...

Brivnik Remington R605 dual track Shaver

Alenka Križman erinlenka@...

Najem apartmaja za 2 osebi za 1 noč v Termah Vivat

Marko Blažič marko.blazic@...

Parrot Bluetooth

Danijel Predikaka danijel.predikaka@...

Desire mini sekljalnik 380w 1000 ml

Adriana Petrovič adrijana.petrovic@...

5x Micropedi pro

sandi kapić sandi_kap@...
Saško Rožič saso.rozic45@...
Tamar Podgornik podgorniktamara@...
silvo planec silvo.planec@...
Tomi Radmelič tomiradmelic@...

4x fitnes ali vodena vadba za 20 dni v Fitnes centru Moj Fit

Carmen Hladnik Prosenc carmen.hladnik.prosenc@...
Igor Nosan nosan.igor1@...
Tomaž Majcen tomaz@...
Tjaša Lotrič dr.tjasa@...

40x Petrolov darilni paket

jelka morina jelkaprassnic@...
emil semec emil.semec@...
Martina Osrajnik martina.osrajnik@...
Iztok Miklavčič iztok.miklavcic@...
LANA POLAK lanapolak5@...
andreja lovrenčič andreya.lovrencic@...
bojan očko ockoboj@...
vida šeruga vida.seruga@...
Blanka Markoja blanka.markoja@...
Maša Peterka masapeterka@...
Nada Caharijaz Ferme nada@...
Samo Kobal samo.kobal@...
gregor križnik gkriznik@...
Edita Botonjič edita.botonjic84@...
Daša Perko dashy.p@...
Sabina Heric sabina.spevan@...
Silvo KOVAČ silvokov@...
DARINKA ARH PILIH darinka.pilih@...
dejan korže tadey11.korze11@...
Dare Kampošek dare.ka@...
mario kuronja mario.kuronja@...
Zlatko Beranič zlatkoberanic70@...
Maja Mešinović maja.susina@...
barbara križnar barbykriz@...
Branko Čater branko.cater@...
Branko Mesarič branko.meso@...
Peter Kastelic peter.kastelic@...
sanja kajis 16.sanja@...
Evgen Udiljak evgen.udiljak@...
Miroslav Zorko zorko.miroslav@...
Tamara Rožman tamara.rozman90@...
MATEJ KOTNIK matej.kotnik2@...
marija čebular marichaster@...
Tomaž Svetek svetek.tomaz@...
Melita Grbac melita.grbac@...
Sandra Soko sandra.soko@...
Jelka Muhvič jelka.muhvic@...
Lidija Bajt lili.bajt@...
Vojko Šum vojko.sum@...
KArmen Žitnik zitnikkarmen@...